5 aplikacji przydatnych w szkole
School Planner
Aplikacja, którą odkryłam niedawno, ale jestem pewna, że będę jej dość dużo używać. Posiada ogromną ilość opcji, m.in. terminarz (gdzie możesz ustawiać sobie przypomnienia, informacje o egzaminach czy pracach domowych, przyporządkowywać im określone kolory, notatki i zdjęcia), kalendarz, plan zajęć, oceny, przedmioty (możesz tu ustawić sobie cel i zobaczyć ile Ci do niego brakuje, sprawdzić, kiedy masz następny test bądź kartkówkę, swoją średnią i oceny, oraz dodawać notatki), frekwencję, nauczycieli (możesz tu dodawać szczegółowe informacje, takie jak godziny pracy, adres e-mail bądź numer telefonu), oraz nagrania. Darmowa wersja zawiera reklamy, jednak za niewielką opłatą można je usunąć.


Notebloc
Aplikacja, która wydawała mi się zupełnie zbędna, do momentu, w którym jej nie zainstalowałam. Możesz robić tu zdjęcia notatek, dostosować ich granicę, nałożyć jeden z dwóch filtrów, zdecydować o tym, czy zdjęcie ma być w kolorze, czy też nie, tworzyć foldery i udostępniać je innym użytkownikom. Jest naprawdę przydatna, więc warto mieć ją w swoim smartfonie.


Fiszki
Aplikacja, która pozwoli Ci uczyć się dodanych wcześniej słówek, kiedy tylko chcesz. Możesz dodawać tu kategorie, sprawdzać w ilu procentach opanowałeś już dany materiał, powtarzać słowa według kategorii bądź języków.Duolingo
Jedna z moich ulubionych aplikacji do nauki języków. Niestety, tylko nauka angielskiego jest po polsku, więc jeśli chcesz się nauczyć np. Hiszpańskiego bądź Włoskiego, będziesz musiał uczyć się go po angielsku. Aplikacja pozwala ustawić dzienny cel, słówka i wyrażenia posegregowane są kategoriami, na której końcu znajduje się test. Możesz tam również zbierać lingloty, a następnie wydawać je w sklepie. Duolingo rozwija się naprawdę szybko, w tej chwili dostępne są również fiszki, podcasty, historie oraz wydarzenia.


Photomath
Czyli aplikacja, która rozwiąże wszystkie twoje matematyczne problemy (tak, nawet te najtrudniejsze). Możesz wprowadzić działanie za pomocą kalkulatora bądź po prostu je zeskanować, a photomath pokaże Ci krok po kroku wraz w wyjaśnieniem, jak je rozwiązać.


Znasz jakieś aplikacje przydatne w szkole? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu!
⬅Wpis okazał się przydatny? Koniecznie podziel się nim z innymi!

CONVERSATION

6 komentarze:

 1. szkoda że już nie chodzę do szkoły:D myślę że ta ostatnia aplikacja rozwiązałaby moje problemy z matematyką :)
  pozdrawiam
  mojaszafamodnaszafa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością, jest bardzo pomocna.

   Również pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Gdyby takie aplikacje były za moich czasów to świadectwo z czerwonym paskiem byłoby łatwiejszym celem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, technologia znacząco ułatwia nasze życie.

   Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Aplikacje na pewno bardzo przydatne,super post:)
  Pozdrawiam♥

  https://xgabisxworlds.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

♥ Nie wymieniam się obserwacjami i komentarzami
♥ Niezalogowani użytkownicy również mogą komentować
♥ Weryfikacja obrazkowa wyłączona
♥ Przyjmuje krytykę - byle by była ona uzasadniona

Instagram

Instagram

Follow Us