Podsumowanie marca


Marzec był miesiącem, w którym zaczęłam odkrywać nową stronę siebie, starałam się regularnie dodawać nowe zdjęcia na instagram i nie marnować czasu. Zaangażowałam się w nowe projekty, spędziłam więcej czasu z przyjaciółmi i rodziną, częściej przebywałam na świeżym powietrzu [tak, czasem mam ochotę wyjść ze swojego pokoju. Wiem, że to do mnie niepodobne]. 


Marzec nie minął mi tak szybko, jak poprzednie miesiące i jestem niesamowicie zadowolona z tego, co udało mi się zrobić w tym miesiącu. Na blogu pojawił się post dotyczący wyboru idealnej szkoły średniej, spędziłam nad nim sporo czasu, starając się, aby był jak najlepiej dopracowany, ponieważ wiedziałam, że z pewnością wielu z Was może się on bardzo przydać i chciałam, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jestem z niego bardzo zadowolona, zdecydowanie to jeden z moich ulubionych wpisów w ostatnim czasie. 


Ten miesiąc wypełniony był świetną muzyką. Oprócz playlisty, którą znajdziecie na końcu wpisu, bardzo spodobały mi się też cover 5SOS do piosenki The Middle oraz Young Blood i Valentine. Skończyłam również w końcu oglądać SKAM [gorąco polecam, jest świetny] i teraz pewnie zacznę Stranger Things, zaczęłam realizować się w nowych rzeczach, przełamałam swoją nieśmiałość i zrobiłam rzeczy, których normalnie bym się nie odważyła i bardziej polubiłam siebie. Koniecznie napisz mi w komentarzu, jak minął ci ten miesiąc i czy zaliczasz go do udanych :)Post udostępniony przez @dei8ht


Post udostępniony przez @woonxgPost udostępniony przez @glovyyyPost udostępniony przez D Cv (@agonyoflife)
Jeśli wpis Ci się spodobał, koniecznie zaobserwuj bloga klikając w poniższy przycisk :)

Wesołych Świąt!PS. Blogger sobie cały czas ze mnie żartuje i posty się rozjeżdżają, daj mi znać, czy u ciebie wygląda on okej :) 

⬅Wpis okazał się przydatny? Koniecznie podziel się nim z innymi!

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

♥ Nie wymieniam się obserwacjami i komentarzami
♥ Niezalogowani użytkownicy również mogą komentować
♥ Weryfikacja obrazkowa wyłączona
♥ Przyjmuje krytykę - byle by była ona uzasadniona

Instagram

Instagram

Follow Us