Podsumowanie lutego ♡


Luty był dla mnie zdecydowanie leniwym miesiącem. Ferie sprawiły, że miałam masę wolnego czasu i w końcu odpoczęłam. Minął mi on niesamowicie szybko, tak jak wszystkie ostatnie miesiące. Sądzę, że był dosyć efektywny - jak pewnie zauważyliście, zaczęłam się więcej udzielać na stornie na Facebooku, jak i blogu. Poznałam kilka nowych osób i odnowiłam stare przyjaźnie, udało mi się też ograniczyć internet i wprowadzić kilka nowych, dobrych nawyków oraz zmienić design i kolor przewodni bloga. Jeśli chodzi o marzec, to nie mam na niego żadnego pomysłu ani planów, po prostu postaram się, aby był on jak najbardziej udany :


W tym miesiącu większość czasu w internecie spędziłam zdecydowanie na Instagramie i Snapchacie, chociaż wydaje mi się, że w porównaniu do wcześniejszych wpisów tego typu, tych zdjęć nie jest aż tak dużo. Pamiętajcie, że jeżeli chcielibyście, aby Wasze zdjęcie się tu pojawiło, wystarczy, że dodacie hashtag #hialienblog lub oznaczycie mnie na nim 


Post udostępniony przez @lyitteW tym miesiącu nie słuchałam zbyt wiele nowej muzyki, dlatego na lutowej  playliście znajdziecie tylko 13 utworów, spośród których moimi ulubionymi były zdecydowanie Moonlight autorstwa Grace VanderWaal oraz cover Holly Henry do piosenki The Sound of Silence. Niestety nie mogłam znaleźć tego utworu na Spotify, więc zostawiam odnośnik do filmiku na YouTubie.

Oprócz tego stworzyłam playlistę ze swoimi ulubionymi piosenkami z serialu skam, który niestety już kończę. W wolnym czasie będę ją uzupełniać o kolejne utwory, bo soundtrack do tego serialu jest zdecydowanie jednym z moich ulubionych! 

Jak minął Wam luty? Macie jakieś plany na marzec? Koniecznie napiszcie mi o tym w komentarzu!
⬅Wpis okazał się przydatny? Koniecznie podziel się nim z innymi!

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

♥ Nie wymieniam się obserwacjami i komentarzami
♥ Niezalogowani użytkownicy również mogą komentować
♥ Weryfikacja obrazkowa wyłączona
♥ Przyjmuje krytykę - byle by była ona uzasadniona

Instagram

Instagram

Follow Us