Podsumowanie stycznia ♡Witajcie kochani! Jak minął Wam styczeń? Dotrzymaliście noworocznych postanowień? Jeśli chodzi o mnie, ten miesiąc był zdecydowanie jednym z lepszych od dawna. Miałam masę pracy z poprawianiem niektórych ocen przed końcem semestru [tak, u mnie drugi semestr zaczyna się dopiero w lutym] ale myślę, że wykorzystałam go naprawdę dobrze, zrobiłam kilka rzeczy, na które wcześniej zabrakło mi odwagi, poznałam wielu nowych, świetnych ludzi i odrobinę zmieniłam swoje podejście do świata. Mam nadzieję, że luty będzie jeszcze bardziej produktywnym miesiącem i uda mi się jak najlepiej go wykorzystać.

Ponieważ zaczęłam ferie, mam też trochę wolnego czasu i zastanawiam się nad zmianą koloru przewodniego bloga na pastelowy niebieski. Co o tym sądzicie?
Tak jak pisałam na stronie na Facebooku, miałam pewne problemy ze zdjęciami w poście. Niestety bardzo się rozjeżdżały lub nie pojawiały w ogóle. Podzieliłam je więc na trzy części, dajcie znać, jeżeli mimo tego, wciąż pojawią się u Was jakieś problemy przy ich wyświetlaniu :/
W tym miesiącu słuchałam dosyć sporo muzyki, jednak najczęściej właśnie tych siedemnastu utworów, których możecie posłuchać niżej. Większość z nich pewnie jest Wam znana, kilka pojawiło się również w poprzednich playlistach. Koniecznie daj mi znać w komentarzu, której piosenki najczęściej słuchałeś w styczniu ♡

Post udostępniony przez @madri25

Nareszcie udało mi się znaleźć czas na seriale i wybór padł na Skam. Kiedyś już obejrzałam jeden odcinek, ale wtedy totalnie nie przypadł mi on do gustu - był zbyt nudny i do tego język Norweski strasznie ranił moje uszy. Postanowiłam jednak dać mu drugą szansę i ogromnie się z tego cieszę, bo bardzo przypadł mi on do gustu. Pokochałam nawet Norweski  Serial opowiada o życiu współczesnej młodzieży. Koncentruje się on na grupce przyjaciół, uczęszczających do  liceum Oslo, a każdy z czterech sezonów, skupia się na jednym z nastolatków. Zdecydowanie Wam go polecam!


Jak minął Wam styczeń? 
⬅Wpis okazał się przydatny? Koniecznie podziel się nim z innymi!

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

♥ Nie wymieniam się obserwacjami i komentarzami
♥ Niezalogowani użytkownicy również mogą komentować
♥ Weryfikacja obrazkowa wyłączona
♥ Przyjmuje krytykę - byle by była ona uzasadniona

Instagram

Instagram

Follow Us