Dwa lata bloga!Dali byście wiarę, że dokładnie dwa lata temu powstał ten blog? O ile pierwszy rok był pełen sukcesów, to jednak nie ukrywam że w tym zaniedbałam bloga. Tak naprawdę ten czas minął mi niesamowicie szybko, zwłaszcza ostatni rok, który bardziej poświęciłam na samorozwój.


Przez te dwa lata, opublikowałam 93 posty, które skomentowaliście niemal 1200 razy i wyświetliliście prawie 86 tysięcy razy. Aktualnie bloga obserwuje 166 cudownych osóbek, a na stronę na Facebooku ma 120 polubień 


Jakie są moje plany na kolejny rok? Przede wszystkim zamierzam znaleźć wspólną płaszczyznę pomiędzy tymi dwoma latami. Chciałabym pogodzić czas dla siebie z czasem na blogowanie. Mam już przygotowane kilka pomysłów na nowe posty i serie, ale sami możecie pisać o czym chcielibyście przeczytać, lub czego Wam tu brakuje. 


Swoją drogą, zastanawiam się czy jest tu jakaś osoba, która była ze mną od samego początku. Wiem że niektórzy z Was czytają ten blog regularnie i często widzę te osoby w komentarzach 


Dziękuję Wam za wsparcie, wszystkie zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze, oraz wiadomości. Dziękuję że jesteście i mam nadzieję że przez kolejne lata, również tu będziecie. 


⬅Wpis okazał się przydatny? Koniecznie podziel się nim z innymi!

CONVERSATION

2 komentarze:

♥ Nie wymieniam się obserwacjami i komentarzami
♥ Niezalogowani użytkownicy również mogą komentować
♥ Weryfikacja obrazkowa wyłączona
♥ Przyjmuje krytykę - byle by była ona uzasadniona

Instagram

Instagram

Follow Us