8 wzruszających filmików, które musisz zobaczyć


W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że bierze laptopa do ręki i odpala YouTube'a, aby posłuchać muzyki. Kończy jednak  4 godziny później, oglądając filmik o tym, jak rozmawiać z kotami.
W tym poście jednak nie będzie muzyki, kotów, tutoriali ani innych rzeczy tego typu. Przedstawię Ci 8 najbardziej wzruszających filmików, jakie udało mi się znaleźć. Każdy z nich, niesie z sobą pewien przekaz i historię. Mam nadzieję, że post Ci się spodobał. Koniecznie daj mi znać w komentarzu, który filmik był według ciebie najlepszy.


Filmik pokazujący, że wszystko do nas wraca. Zarówno te dobre, jak i złe uczynki.
Zwykła kartka nie zastąpi obecności rodziny podczas Świąt. O ty jak bardzo coś jest dla nas ważne, orientujemy się gdy to stracimy. Cała rodzina dostaje informację o śmierci dziadka. W rzeczywistości jednak, chciał on zwabić ich do siebie. Udało mu się to.
Krótka reklama o człowieku, który walczył w wojnie. Codziennie, bez względu na pogodę, zanosił kwiaty ku czci swych poległych przyjaciół. Na początku młodzież się z niego naśmiewała. Wystarczyła chwila, by nabrali do niego szacunku.
List 8-letniej dziewczynki do producenta whiskey na krótko przed tym, jak zginęła z rąk swojego ojca.Szczerze mówiąc nie nazwała bym tego reklamą. Córka ma głuchoniemego ojca. Z tego powodu jest wyśmiewana w szkole. Nie docenia tego, że jej ojciec robi dla niej wszystko. W dniu swoich urodzin, podcina sobie żyły. Zdesperowany mężczyzna ofiaruje wszystko co ma, byle by ją uratować.Chłopiec zostaje przyłapany na kradzieży. Okazuje się, że ukradł leki dla chorej matki. Mężczyzna, który był światkiem tej sytuacji, płaci za zrabowane leki i oddaje je chłopcu. 30 lat później mężczyzna ląduje w szpitalu. Jest chory. Koszty leczenia wynoszą ok. 75,500 zł. Jego córki na to nie stać. Jednak lekarz, który zajmuje się mężczyzną to chłopiec, któremu ten wtedy pomógł. Operuje go i leczy za darmo. W ramach podziękowania za to, że ten kiedyś pomógł jemu.
Dziewczynka pisze wzruszające wypracowanie o swoim ojcu. Pracuje on w kilku miejscach, z pewnością za marne pieniądze. Wciąż jednak szuka kolejnych prac. Pomimo wszystko, dla swojej córki jest zawsze uśmiechnięty. Przychodzi na każde jej przedstawianie, odmawia sobie wielu rzeczy, aby jej było lepiej. Na filmiku widać niesamowitą dojrzałość zarówno dziecka, jak i jej rodzica.
Najwięcej dają Ci, którzy mają najmniej. Bezrobotny kaleka pomaga ludziom którzy go upokarzają. Wkrótce niszczą również jego protezę, a on sam trafia do więzienia. Pomimo tego, że powstrzymał złodzieja. Filmik uczy nas, że pozory bardzo często mogą mylić. Niesamowita lekcja.

Do zobaczenia!

CONVERSATION

22 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że znalazłaś coś nowego.
   Pozdrawiam :D

   Usuń
 2. Podczas oglądania filmu z miejsca 7 płakałam jak małe dziecko...

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam wszystkie filmy, ale czasem wracam do nich bo warto obejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam wszystkie filmy, ale czasem wracam do nich bo warto obejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko teraz oglądnęłam i potwierdzam, warto obejrzeć!
  dusiiiak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy raz oglądałam te filmiki, bardzo wzruszające. :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. wzruszające ale prawdziwe...

  obserwuję i zapraszam :)
  http://lifebyyolo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Naprawdę świetny post. Uważam, że ludzie powinni przejrzeć na oczy, zacząć się zastanawiać nad innymi, nie tylko nad sobą. Obserwuję, pozdrawiam i Zapraszam do mnie ENJOY ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Płakałam przy miejscu 6 ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba każdy kto to oglądał, płakał.
   Pozdrawiam!

   Usuń
 10. Zostałaś nominowana do LBA!! Gratulacje.
  http://karateusz.blogspot.fr/

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystko co dajemy do nas wraca... Naprawdę się wzruszyłam. Liczę na więcej takich postów. Nie myślałam, że tak zmusi do przemyśleń...

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyślę, może stworzę całą serię.
   Pozdrawiam ^^

   Usuń
 12. Mówiąc szczerze widziałam ostatni, w tej kwestii polecam też kanał na yt ,,projekt odważ się żyć" świetne filmiki, dające naprawdę wiele
  Pozdrawiam,Madda
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń

♥ Nie wymieniam się obserwacjami i komentarzami
♥ Niezalogowani użytkownicy również mogą komentować
♥ Weryfikacja obrazkowa wyłączona
♥ Przyjmuje krytykę - byle by była ona uzasadniona

Instagram

Instagram

Follow Us